Британія розробляє проєкт цифрового фунта

Уряд Британії розглядає можливість запровадження національної криптовалюти, або «цифрового фунта» – консультації розпочнуться в найближчі тижні, передає Banker з посиланням на BBC.

Велика Британія анонсувала потужну військову підтримку України - Главком

За його словами, Британія прагне стати світовим крипто-хабом, і уряд «пройшов довгий шлях до запуску режиму масового використання стейблкоінів в платіжних цілях».

Стейблкоїни – це цифрові валюти, вартість яких пов’язана з «традиційними» валютами або активами, наприклад, золотом.

Публічні консультації щодо конфігурації цифрового фунта будуть розпочаті в найближчі тижні, зазанчив Ґріффіт. За його словами, цифровий фунт повинен бути запроваджений відповідно до нового законопроєкту про фінансові послуги та ринки, який наразі обговорюється в британському парламенті.

На сьогодні центральні банки по всьому світу розробляють або досліджують цифрові валюти. Зокрема, наприкінці листопада Національний банк презентував проєкт концепції цифрової гривні, яка покликана виконувати всі функції грошей та доповнювати в цьому готівкову та безготівкову форму гривні.

Ґріффіт наголосив, що «потрібно шукати можливості для впровадження потенційно проривних технологій, особливо коли у нас є такий сильний фінансовий сектор і фінтех». За його словами, він хотів би надати можливість працювати для цієї «потенційно проривної технології, що змінює правила гри, яка може кинути виклик, але також прискорити всі ці [фінансові] галузі».

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd