Bitcoin впав нижче психологічної позначки: експерти озвучують прогнози

Вартість Bitcoin знову опустилася нижче за $20 000 за монету, повідомляє Banker.ua з посиланням на матеріали Itc.ua.

Bitcoin

Вранці 1 липня перша криптовалюта торгується на рівні $19 457. На день раніше вартість активу падала до позначки $18 914,27 за монету.

Слабкий Bitcoin тягне за собою весь ринок криптовалют, загальна капіталізація якого скоротилася до $872,13 млрд. Так, Ethereum торгується по $1.058,53, ціна Tether становить $0,999, BNB подешевшала до $219,6, а курс Dogecoin упав до $0,065048 за монету.

На думку експертів, поточна ситуація на ринку, що характеризується загрозою рецесії і зростанням інфляції, веде до зниження вартості Bitcoin, який тісно пов’язаний з рухами на фондових ринках США.

Падінням вартості цифрових валют, за даними Santiment, іноді користуються кити та акули, що утримують понад 37% від загальної пропозиції Ethereum. Ці інвестори з початку червня активно скидають монети на піку, а потім приступають до пкупівлі на низах.

Варто зазначити, що аналітики Deutsche Bank допускають зростання вартості першої криптовалюти до кінця року до позначки $28 000. Експерти вважають, що Bitcoin може додати більше 30%, як тільки індикатор S&P 500 почне зміцнюватися.

У банку ставлять на зростання ділової активності в США та повернення капіталу до технологічного сектору вже до кінця 2022-го. При цьому швидкому поновленню ралі запобігає посиленню пресингу на криптовалютну сферу з боку регуляторів.


ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd