Bitcoin увійшов у топ-3 найпопулярніших активів на фоні ймовірного краху економіки США, - Bloomberg

Згідно з дослідженням Markets Live Pulse, проведеним на замовлення Bloomberg, біткоїн увійшов у топ-3 найпопулярніших активів на фоні ймовірного дефолту в США.

Так, близько 8% опитаних великих інвесторів і 11% роздрібних охоче куплять ВТС для захисту своїх заощаджень, передає Finance.ua

За даними опитування, флагманська криптовалюта ввійшла до трійки пріоритетних активів для хеджування фінансових ризиків у разі настання дефолту. Перше місце зайняло золото, у нього готові вкладати кошти 51.7% великих інвесторів та 45.7% роздрібних. Друге місце отримали державні облігації США з 14% та 15% відповідно.

Дослідники Bloomberg переконані: біткоїн став популярнішим в очах інвесторів, тому що, на відміну від фіатних грошей, ВТС не має центрального банку як емітента, а децентралізована структура дозволяє створювати власну фінансову систему. Водночас експерти попереджають: цінність BTC випливає з багатьох факторів і базується на довірі інвесторів.

«Поки суспільство вірить у систему фіату — паперові гроші матимуть цінність. Ситуація з біткоїном аналогічна — актив матиме цінність, доки користувачі віритимуть у нього», — підсумували аналітики.

Наразі користувачі активно вкладають кошти у ВТС — число адрес криптогаманців, що містять один біткоїн або більше, перевищило один мільйон. За даними Glassnode, таких показників було досягнуто у суботу, 13 травня.

ДОСТУП ДО ФІНАНСОВИХ РИНКІВ ТА АНАЛІТИЦІ В РЕЖИМІ ОНЛАЙН
зареєструйтеся та отримайте 7 днів безкоштовно
Реєстрація
asd