Binance запустила сервіс для майнінгу криптовалют

Майнінговий пул Binance Pool, який належить найбільшій криптовалютній біржі Binance, оголосив про запуск нової послуги — сервісу хмарного майнінгу. Про це йдеться в повідомленні біржі у твітері, пише noworries.

Самый богатый бизнесмен Азии: Bloomberg впервые оценил состояние основателя  криптобиржи Binance | Экономическая правда

Згідно із заявою Binance Pool, користувачі, які не мають доступу до майнінгового обладнання, можуть отримувати прибуток із видобутку криптовалют. Для цього потрібно підписатися на сервіс Cloud Mining і закупити необхідний обсяг хешрейту.

Після цього користувачі зможуть отримувати видобуті біткоїни на свій криптовалютний гаманець.

«З Cloud Mining ви можете повністю забути про обладнання, а також про пошук та оренду майданчиків для майнінг-ферм. Довірте експлуатацію та технічне обслуговування вашому надійному партнеру», — йдеться в оголошенні.

Доступ до хмарного сервісу майнінгу на Binance Pool можуть отримати тільки користувачі, які пройшли верифікацію на біржі.

Представники Binance повідомляють, що за користування сервісом буде введено комісію — 2,5% з боку майнінгового пулу та ще 1,5% за управління. Однак у період з 22 листопада по 22 грудня 2022 року комісія за управління не стягуватиметься — у Binance таким чином вирішили залучити нових користувачів та надати їм можливість отримати підвищений прибуток.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd