Binance втратила 16% частки на ринку криптобірж

Регуляторні та юридичні проблеми, з якими зіткнувся Binance у США (і в усьому світі), призвели до значного падіння частки гіганта крипторинку. Дивно, але головними бенефіціарами цієї ситуації стали не основні конкуренти біржі, а менші платформи, частка яких у загальному обсязі значно зросла з початку року.

Про це йдеться в повідомленні Finance Magnates.

Згідно з даними CCData, від падіння популярності Binance виграли біржі, розташовані на Сейшельських островах, в тому числі KuCoin і Huobi Global.

CCData класифікує криптовалютні платформи на основі мінімально допустимого порогу ризику. Більш ризиковані біржі віднесені до категорії «низького рівня», тоді як ті, що становлять менший ризик для своїх клієнтів, позначені як «вищий рівень». При встановленні цих категорій постачальник криптографічних даних враховує підхід бірж до захисту коштів клієнтів, захисту від хакерських атак і дотримання стандартів боротьби з відмиванням грошей.

Біржі в останній категорії побачили, що їхня сукупна ринкова частка впала з 80% на початку року до 68%. Лідер галузі, Binance, зазнав найбільших втрат за цей період. На початку року біржа мала частку ринку 56%. Зараз вона впала нижче 40%.

Серед бірж «нижчого рівня» найкраще себе проявила Huobi, яка збільшила свою частку ринку на 6% з січня. Частка ринку DigiFinex зросла на 3,5%, а KuCoin – на 1,3% за той самий період. Оглядачі ринку стверджують, що нинішній регуляторний тиск може піти на користь меншим гравцям, оскільки вони не перебувають під постійною увагою або спостереженням регуляторів.

Це підкреслює чутливість інвесторів до судових позовів, поданих проти Binance американськими регуляторними органами. Спочатку в березні CFTC звинуватила біржу в незаконному обслуговуванні американських клієнтів. Потім, у червні, SEC подала позов проти Binance щодо нібито неправомірного поводження з мільярдами доларів, що належать клієнтам.

Нагадаємо, Binance стала першою повністю ліцензованою криптовалютною біржею у Сальвадорі після отримання схвалень від двох регуляторів.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd