Банки видали пільгових кредитів ще на 1,56 млрд грн

Загалом із моменту старту програми суб’єкти підприємництва отримали від уповноважених банків 51 158 кредитів на загальну суму 157,97 млрд грн, з яких 32 924 – від банків державного сектору економіки на загальну суму 63,37 млрд грн., передає пресслужба Міністерства фінансів.

Южненці можуть отримати пільгові кредити на житло для ВПО – Южне.City

За період дії воєнного стану в Україні у межах держпрограми укладено 16 336 кредитних договорів на загальну суму 68,35 млрд грн.

Із них 800 млн грн – на інвестиційні цілі; 5,72 млрд грн – як антикризові кредити; 4,32 млрд грн – як рефінансування попередньо отриманих кредитів, 25,75 млрд грн – кредити для сільськогосподарських товаровиробників та ще 31,73 млрд грн – на антивоєнні цілі.

Як наголосили у Мінфіні, наразі українські банки активно кредитують інвестиції для енергозабезпечення малого бізнесу альтернативними джерелами енергії. Кредитування таких інвестицій здійснюється під процентну ставку 0% річних.

Зазначається, що програму реалізує Фонд розвитку підприємництва (ФРП). Єдиним учасником ФРП є уряд в особі Міністерства фінансів, що координує усі аспекти діяльності Фонду.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd