Банк Ради Європи збільшив капітал на 4 млрд євро

Уряди країн-акціонерів Банку розвитку Ради Європи погодилися збільшити його капітал, оскільки він збільшує кредитування на подолання кризи, створеної війною росії в Україні.

Банк розвитку Ради Європи схвалив п'ять нових позик для допомоги  українським біженцям

Про це повідомляє Reuters.

Багатосторонній кредитор, що базується в Парижі, був заснований в 1956 році для допомоги у фінансуванні переселення біженців і переміщених осіб після Другої світової війни. Маючи 30 млрд євро активів, він надає кредити урядам країн-членів для фінансування соціальних інвестицій, таких як школи, лікарні та державне житло.

Приділяючи особливу увагу допомозі своїм 42 країнам-членам впоратися з потоками мігрантів, банк вже надав цього року 1,3 млрд євро кредитів, щоб допомогти країнам-сусідам України впоратися з припливом біженців через війну.

«Це майже третина нашого обсягу кредитування на 2022 рік, що свідчить про здатність банку швидко реагувати на надзвичайні ситуації», – сказав голова банку Карло Монтічеллі.

Збільшення капіталу було необхідним для підтримання кредитування основної діяльності протягом наступних років, а також в очікуванні нових проєктів в Україні після завершення переговорів щодо її членства в банку, які наразі перебувають на стадії завершення.

Тому уряди акціонерів погодилися збільшити капітальну базу банку на 4,25 млрд євро, включно з 1,2 млрд євро додаткового капіталу.Члени-засновники – Франція, Німеччина та Італія – є найбільшими акціонерами банку, які разом володіють 51% акцій.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd