Bank of America: Очікування інвесторів щодо глобального зростання – найгірші за десятиліття

Побоювання великих інвесторів щодо перспектив глобального зростання злетіли до 25-річного максимуму, повідомляє Banker.ua з посиланням на матеріали ЕП.

Bank of America прогнозирует пересмотр программы МВФ для Украины к концу  года

Згідно з даними дослідження, проведеного аналітиками Bank of America минулого місяця, дві третини керуючих фондами, які були опитані фахівцями Банку, протягом найближчих 12 місяців очікують настання глобальної стагфляції. Цей результат став найгіршим із серпня 2008 року.

Крім того, співрозмовники BofA різко погіршили очікування щодо прибутку компаній і підвищили ризики для стабільності фінансового ринку (показник повернувся до «коронакризових» максимумів, зафіксованих у березні 2020 року).

За даними опитування, дедалі очевиднішими стають ознаки рецесії серед малого бізнесу та на ринку нерухомості США.

Загалом же на ослаблення світової економіки за підсумками 2022 року очікують 71% респондентів, опитаних BofA.

Загалом у березні Банк опитав 292 фахівців із інвестицій, під контролем яких перебувають активи загальним обсягом $833 млрд.

Варто зазначити, що в полі зору інвесторів сьогодні дані про зростання інфляції в США до максимальних за останні 40 років значень.

Так, згідно з даними Міністерства праці Сполучених Штатів, минулого місяця інфляція у США прискорилася з лютневих 7,9% до 8,5%, що стало максимальним зростанням із січня 1982 року.

Підвищення річної інфляції у Штатах спостерігається вже шостий місяць поспіль: ціни на флотський мазут зросли на 70,1%, вартість бензину в країні злетіла на 48%, тоді як їжа у річному обчисленні подорожчала на 8,8%.

Нові дані щодо інфляції у Сполучених Штатах, зазначає Financial Times, відображають наслідки війни в Україні.

Нагадаємо, на думку Тимофія Мілованова, після перемоги Україна опиниться в десятці найвпливовіших країн світу.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd