Бізнес отримав за тиждень пільгових кредитів на 700 мільйонів, – Мінекономіки

Упродовж минулого тижня понад 100 підприємців отримали кредити за держпрограмою "Доступні кредити 5-7-9%" на загальну суму 714 млн грн.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства економіки.

Загалом із початку року банки видали бізнесу 6,2 тис. кредитів на 21 млрд грн. Від початку дії програми в лютому 2020 року було видано 59 тис. кредитів на 186,8 млрд грн.

Найбільше підприємці взяли антикризових кредитів – 62,6 млрд грн та на антивоєнні цілі – 55,3 млрд грн. Водночас на рефінансування попередньо отриманих кредитів було видано 28,6 млрд грн, на інвестиційні цілі – 11 млрд грн.

Окрім того, аграрії отримали 26,9 млрд грн на підтримку своєї діяльності, торговельні компанії взяли 1,5 млрд грн кредитів для поповнення обігових коштів.

Найчастіше кредитуються за програмою підприємства, що працюють в сферах сільського господарства (53%), торгівлі та виробництва (24%) та промислової переробки (14%).

Серед регіонів лідерами за сумами укладених кредитних договорів є Львівська, Одеська, Дніпропетровська, Харківська, Київська, Вінницька області та Київ.

Програму реалізує Фонд розвитку підприємництва (ФРП). Єдиним учасником ФРП є уряд в особі Міністерства фінансів, що координує усі аспекти діяльності Фонду.

На сьогодні за Державною програмою "Доступні кредити 5-7-9%" ФРП уклав угоди про співробітництво з 45 банками.

ДОСТУП ДО ФІНАНСОВИХ РИНКІВ ТА АНАЛІТИЦІ В РЕЖИМІ ОНЛАЙН
зареєструйтеся та отримайте 7 днів безкоштовно
Реєстрація
asd