Біткоїн виріс на 5% за добу, досягнувши $30 000 вперше з кінця квітня

Флагманська криптовалюта продовжила зростання, досягнувши $30 000 — це відбулось вперше з кінця квітня.

Згідно з даними CoinGecko, BTC $30,054.00 виріс на 5% за добу та на 21% за минулий тиждень. На момент написання новини ВТС торгується за $30 200.

Основною причиною стрімкого зростання головного цифрового активу криптовалютні аналітики назвали заявку BlackRock на створення біржового фонду ETF-біткоїн (exchange-traded fund). ETF-біткоїн відстежуватиме базову ринкову ціну криптовалюти.

Інвестори з оптимізмом дивляться на перспективи участі BlackRock та інших великих інституційних компаній у сфері цифрових активів. Прихильники криптовалют впевнені, що це дасть інвесторам доступ до біткоїнів без необхідності володіти базовим активом.

Після оголошення BlackRock багато інших фірм з управління активами подали свої власні заявки на ETF, включаючи WisdomTree. Наразі інвестори уважно стежать за макроекономічними показниками, щоб спробувати передбачити вектор руху на ринку криптовалют.

«Кількість оголошень про спотові ETF-біткоїн від великих організацій безперечно повернула бичачий оптимізм на криптовалютні ринки», — прокоментував ситуацію голова відділу міжнародних ринків CoinDCX Віджай Айяр.

Експерти висловлюють обережний оптимізм щодо зростання курсу ВТС, незважаючи на негативні для криптосектору новини. Ринок все ще не оговтався від скандалу з крахом біржі FTX і посилення регулювання, що послідувало за цим. Наразі триває Binance/">"війна" Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) з найбільшими криптовалютними біржами — Binance та Coinbase.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd