Біткоїн став офіційною валютою у другій країні світу

Центральноафриканська Республіка, друга у світі після Сальвадора та перша на африканському континенті, визнала біткоїн законним платіжним засобом. Про це повідомив Forbes.

Если биткоин взломают, он останется у вас как сувенир. Хоть внукам  покажете» - Газета.RuІсторичне рішення було ухвалено за результатами голосування Національної асамблеї, члени якої підтримали урядовий законопроєкт. Передбачається, що це має допомогти у відновленні економіки після бунтів, які охопили країну 2021 року.

Законопроєкт був розроблений та внесений до парламенту міністром цифрової економіки Жустіном Гурна-Зако. Окрім визнання біткоїну новим платіжним засобом, цей документ стане базою для законодавчого регулювання криптовалюти.

Передбачається, що з прийняттям криптовалюти Центральноафриканська Республіка наблизилася до нового, авангардного шляху розвитку, популярного серед інвесторів у всьому світі.

Нагадаємо, першою країною, яка визнала біткоїн законним платіжним засобом, у вересні 2021 року став Сальвадор. З того часу влада країни поповнила свою криптовалютну скарбницю на 410 BTC.

Також біткоїн був визнаний платіжним засобом у Prospera — вільній економічній зоні держави Гондурас. Крім того, місцевим органам влади та міжнародним фірмам дозволили випускати біткоін-облігації в юрисдикції Prospera відповідно до стандартів KYC та AML.

Нещодавно про плани легалізувати стейблкоїни оголосило Британське казначейство. Відомство має намір поступово визнати їх як законний засіб платежу.

В Україні ухвалено закон «Про віртуальні активи». Документ передбачає, що регулювати новий ринок криптоактивів в Україні буде Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку та НБУ. Слід наголосити, що закон «Про віртуальні активи» набуде чинності після змін до Податкового кодексу, які передбачають особливості оподаткування операцій із криптоактивами.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd