Біткоїн подорожчав після рішення Федрезерва США щодо підвищення ключової ставки

Курс біткоїну різко виріс відразу на 6% і в моменті навіть перевищив $40 тис після засідання Федеральної резервної системи США.

Биткоин подорожал до 42 тысяч долларов, а потом рухнул. Что случилось? -  BBC News Русская служба Причиною стало рішення регулятора щодо підвищення ключової ставки на 50 базисних пунктів або на 0,5%, пише CNBC.

Такого різкого підвищення ключової ставки в США не було близько 20 років - традиційно крокове підвищення становить 25 базисних пунктів. На тлі цього рішення вартість криптовалюти в моменті злетіла до $40 тис. за токен, але на момент написання новини ціна скоригувалась до $39,7 тис. Ціна біткоїну традиційно корелюється з рухом фондового ринку. Разом з ним індекс Nasdaq виріс більш ніж на 3%, а S&P 500 – на 2,9%.

Глава відділу дослідження поведінки криптовалют аналітичної платформи Trade the Chain Нік Манчіні (Nick Mancini) заявив, що будь-яке рішення ФРС, крім підвищення ставки на 0,75%, позитивно вплинуло б на вартість акцій та криптовалют. Ми вважаємо, що ринок врахував можливе підвищення ставки на 0,25-0,5%. Це рішення надало ринкам упевненості, що призвело до зростання».

Експерти стверджують, що це не останнє підвищення ключової ставки ФРС. У консенсус-прогнозі Bloomberg стверджується, що у червні ставка зросте ще на 0,5%. Потім регулятор скоротить темпи до 25 базових пунктів. До грудня передбачуваний розмір ставки становитиме 2,25-2,5%.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd