Азіатські фондові ринки торгуються без єдиної динаміки

Фондові індекси найбільших країн Азіатсько-Тихоокеанського регіону змінюються сьогодні різноспрямовано на корпоративних новинах.

Китайський індекс Shanghai Composite до 7:39 кч опустився на 0,04%, гонконгський Hang Seng - на 0,8%.

Ціна паперів Nio впала на Гонконгській фондовій біржі більш ніж на 12%. Виробник електромобілів збільшив виручку в четвертому кварталі в 1,2 раза, проте його чистий збиток зріс у зв'язку з підвищенням собівартості продажів. При цьому обидва показники виявилися гіршими за консенсус-прогноз.

До числа лідерів зниження котирувань на Гонконгській біржі входять також акції ритейлерів Alibaba (NYSE:BABA) і JD.com Inc (NASDAQ:JD) - на 4,1% і 2,4% відповідно, пивоварної Budweiser Brewing Co. APAC - на 2,6%, оператора казино Sands China - на 2,5%.

Weibo Corp., власник найбільшої соціальної мережі в Китаї, у жовтні-грудні збільшив чистий прибуток завдяки заходам зі скорочення витрат, які дали змогу компенсувати падіння рекламних доходів. Тим часом виручка впала на 27%. Вартість акцій компанії впала на 12%. Можливо, трейдерів розчарувало те, що Weibo не оголосила програму buyback, пише MarketWatch.

Папери China Rare Earth Resources & Technology дешевшають на 7,7%, China Northern Rare Earth - на 4,2% і Rising Nonferrous Metals Share Co. - на 8%. Причиною цього стали новини про те, що американська Tesla (NASDAQ:TSLA) планує відмовитися від використання рідкоземельних металів у новому поколінні двигунів для електромобілів.

Водночас капіталізація Techtronic Industries (HK:0669) зростає на 3%. Виробник електрообладнання та збиральних машин у 2022 році знизив чистий прибуток приблизно на 2% через підвищення фінансових витрат, але виручка підвищилася на 0,4%.

Значення японського індексу Nikkei 225 до 7:34 кч зменшилося на 0,06%.

Найбільш значне зниження показують акції генеруючих компаній Fuji Electric (TYO:6504) Co. і Kansai Electric Power Co., що подешевшали на 3,6% і 2,2% відповідно, телекомунікаційної NTT Data Corp. і Chiba Bank - на 2,6%.

Водночас підвищується вартість інвестиційно-технологічної SoftBank Group (TYO:9984) (+1,3%) і виробника приставок Nintendo (+0,1%), найбільшого в Азії ритейлера одягу Fast Retailing (TYO:9983) (+2,4%).

Південнокорейський Kospi до 7:27 кч піднявся на 0,7%.

Котирування паперів одного з найбільших у світі виробників чипів і електроніки Samsung Electronics Co. (KS:005930) зросли на 0,2%, автовиробника Hyundai Motor (KS:005380) - на 1%, сталеливарної Posco - на 6%.

Австралійський індекс S&P/ASX 200 за підсумками торгів збільшився на 0,05%.

Капіталізація найбільших гірничодобувних компаній світу BHP і Rio Tinto (LON:RIO) зросла на 4%, ще одного представника галузі Fortescue Metals - на 4,3%.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd