Більшість азіатських фондових ринків помірно зросли у середу, при цьому австралійські акції лідирували на тлі ралі, викликаного корпоративною звітністю, а інвестори оцінювали слабкі показники інфляції у Китаї.
Зростання було обмежене, оскільки трейдери зберігали обережність напередодні публікації важливих даних щодо ринку праці США, які можуть змінити очікування щодо відсоткових ставок Федеральної резервної системи.
Ф'ючерси на американські акції трохи виросли в азіатський годинник після того, як Уолл-стріт закрилася слабше напередодні, а основні індекси знизилися через фіксацію прибутку після недавнього зростання.
Австралійський індекс S&P/ASX 200 перевершив регіональних конкурентів, піднявшись на 1,5% до найвищого рівня з кінця жовтня, чому сприяла сильна звітність великих компаній.
Акції Commonwealth Bank Of Australia (ASX:CBA) підскочили більш ніж на 8% після того, як найбільший кредитор країни повідомив про піврічний прибуток, що перевищив очікування, завдяки стійкій маржі та стабільній якості кредитів.
Енергетичні акції також зросли, при цьому AGL Energy (ASX:AGL) різко піднялася після публікації хороших фінансових результатів та підтвердження прогнозів.
Виробник будівельних матеріалів James Hardie Industries (ASX:JHX) виріс більш ніж на 13% після публікації хороших квартальних результатів, які наголосили на сталому попиті на ключових зарубіжних ринках.
Обмежуючи зростання в Австралії, акції CSL Ltd (ASX:CSL) впали більш ніж на 12% через слабкі піврічні результати та зміну генерального директора.
В інших частинах Азії японські ринки були закриті у зв'язку із державним святом. Nikkei 225 завершив торги у вівторок на рекордно високому рівні на тлі оптимізму щодо перемоги прем'єр-міністра Санае Такаїті на виборах.
Південнокорейський KOSPI виріс майже на 1%, а сінгапурський Straits Times Index додав 0,2%
Ф'ючерси на індійську Nifty 50 зросли на 0,1%.
Індекс споживчих цін Китаю в січні зростав повільнішими темпами, ніж очікувалося, а ціни виробників залишалися в дефляційній зоні, що наголошує на постійному тиску на внутрішній попит.
Дані посилили побоювання, що слабкість цін може продовжувати чинити тиск на корпоративний прибуток, незважаючи на останні політичні заходи, спрямовані на підтримку зростання.
Китайський "блакитний" індекс Shanghai Shenzhen CSI 300 та Shanghai Composite торгувалися практично без змін.
Гонконгський Hang Seng index зріс на 0,3%.