АУБ вважає неприпустимими заяви про причетнiсть банкiв до конвертацiйних операцiй без пiдтвердження згаданих фактiв рiшеннями судiв

Президент Асоцiацiї українських банкiв Олександр Сугоняко зустрiвся з Головою Служби безпеки України Валентином Наливайченко. Про це сказано в повiдомленнi АУБ.
В ходi зустрiчi пiднiмалися питання, що стосуються поточної ситуацiї в економiцi країни, нацiональнiй банкiвськiй системi, вiдновлення довiри до неї. Зокрема, торкнулися заяви СБУ про те, що "шiсть українських банкiв причетнi до дiяльностi потужного конвертацiйного центру з щомiсячним обiгом коштiв близько 30 млн дол."

Президент АУБ наголосив, що такi заяви, без пiдтвердження згаданих фактiв рiшеннями судiв, порушують статтю 62 Конституцiї України, якою визначено, що особа вважається невинною, доки її вину не буде доведено в законному порядку i встановлено обвинувальним вироком суду.

Пiд час обговорення сторони погодилися, що лише пiсля доведення iснуючих пiдозр у судi, допустимо публiчно повiдомляти про порушення з боку конкретних банкiвських працiвникiв як про факт, який мав мiсце.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd