Американський бізнес інвестуватиме в Україну після завершення війни

Американський бізнес розглядає можливість інвестицій в Україну, але після завершення війни та отримання гарантій безпеки.

Про це повідомляє пресслужба Офісу президента за підсумками зустрічі голови держави Володимира Зеленського із впливовими американськими підприємцями й керівниками найбільших фондів, яка відбулася під час його візиту до США.

"Сторони обговорили перспективи залучення найбільшого американського бізнесу до відбудови України та реалізації інвестиційних проєктів. Американські підприємці та фінансисти підтвердили готовність здійснювати масштабні інвестиції в Україну одразу після завершення війни й отримання гарантій безпеки", – зазначається у повідомленні.

В Офісі президента наголосили, що зустріч була організована за сприяння найбільшого інвестиційного банку у світі JP Morgan, а загальна вартість активів в управлінні фондів, керівники яких брали участь у заході, перевищує $30 трильйонів.

Зокрема, у зустрічі взяли участь засновник компанії Bloomberg LP Майкл Блумберг, голова фонду Pershing Square Capital Білл Акман, голова фонду Starwood Capital Баррі Стернліхт, засновник фонду Citadel LLC Кен Гріффін, президент інвестиційної компанії Blackstone Джонатан Грей, заступник голови компанії BlackRock Філіпп Хільдебранд, голова благодійної організації Schmidt Futures Ерік Шмідт, голова компанії Kraft Group Роберт Крафт й інші.

В Офісі президента додали, що також відбулася окрема зустріч Зеленського з головою найбільшої компанії з управління активами у світі BlackRock Ларрі Фінком.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd