Американські банки відновили роботу з цінними паперами компаній з рф – Reuters

Низка найбільших американських банків відновила операційну діяльність із цінними паперами компаній із росії, повідомляє агентство Reuters з посиланням на свої джерела.

За даними агентства, фінансові організації працюють виключно з облігаціями, що вже є в портфелях клієнтів, і допомагають їм позбутися неліквідних активів.

Reuters, посилаючись на липневі вказівки Мінфіну США, наголошує на законному характері дій банків, які допомагають інвесторам позбутися російських активів.

З російськими борговими зобов'язаннями відновили роботу такі банки: JPMorgan Chase & Co, Bank of America Corp., Citigroup Inc., Deutsche Bank AG, Barclays Plc та Jefferies Financial Group Inc.

Представники Jefferies прокоментували інформацію, заявивши, що компанія "працює в межах рекомендацій щодо глобальних санкцій, щоб допомогти нашим клієнтам впоратися із цією складною ситуацією".

Bank of America, Barclays, Citi та JPMorgan відмовилися від коментарів.

Близько $40 млрд російських суверенних облігацій перебували в обігу до того, як у лютому росія розпочала повномасштабну війну в Україні. Приблизно половина належала іноземним фондам. Багато інвесторів опинилися у скрутному становищі з російськими активами, оскільки їхня вартість різко впала, покупці зникли, а санкції утруднили торгівлю.

Мінфін США неодноразово випускав роз'яснення про заборону купівлі цінних паперів компаній із росії на первинному та вторинному ринках. Для виходу з більшості російських активів підвідомче Мінфіну США управління виділило інвесторам термін до 1 вересня 2022 року.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd