Альфа-банк змінить назву на Сенс Банк

Альфа-банк Україна, який входить до десятки найбільших в Україні, змінить назву на Сенс Банк. Про це повідомляється на сайті розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

Альфа-Банк відмовляється від свого бренду та зв'язку з росіянами —  Фiнансовий клуб

У повідомленні SMIDA йдеться, що 12 липня на зборах акціонерів Альфа-банку планують змінити назву банку на акціонерне товариство "Сенс Банк". Англійською банк тепер іменуватиметься "Joint Stock Company Sense Bank".

Керуючий акціями Михайла Фрідмана та інших підсанкційних власників банку, Сімеон Дянков повідомля, що банк збирається змінити назву, щоб не асоціюватися з однойменною російською установою.

Для довідки:

Чотири найбільші акціонери Альфа-банку – Михайло Фрідман, Герман Хан, Олексій Кузьмичов, Петро Авен – потрапили під західні санкції після того, як росія напала на Україну. Фрідман та Авен потрапили під санкції Євросоюзу 28 лютого через тісні зв'язки з адміністрацією володимира путіна, хоча вони з цим і не згодні. На Хана та Кузьмичова санкції було накладено 15 березня.

Після цього вони передали свої акції в управління незалежної довіреної особи – Сімеона Дянкова, якого порадив голова наглядової ради Альфа-банку.

Закривати Альфа-банк, як це було зроблено з іншими російськими банками в Україні, НБУ не планує. На відміну від них, Альфа-банк є системно важливою та серйозною частиною інфраструктури платіжного ринку – це термінали, банкомати, платіжна система, платіжні картки. Але після війни російські акціонери повинні будуть продати Альфа-банк, говорила перша заступник голови НБУ Катерина Рожкова.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd