Аграрії отримали кредитів минулого року на 95 млрд грн

У цілому за 2022 рік 43,65 тис. аграріїв залучили 95,47 мільярда гривень кредитних коштів, у тому числі за програмою державних гарантій у розмірі 80% – 24,72 млрд грн.

Через війну українські аграрії втратили $4,3 млрд — дослідження | Chas.News

Про це повідомляє пресслужба Міністерства аграрної політики та продовольства.

Найбільший обсяг кредитів отримали аграрії таких регіонів: Київщини (15,5 млрд грн); Вінниччини (10,2 млрд грн); Кіровоградщини (8,6 млрд грн); Дніпропетровщини (6,8 млрд грн); Одещини (6 млрд грн грн).

Найбільше кредитів аграріям видали ПриватБанк, Райффайзен Банк, Укргазбанк, Ощадбанк, Укрексімбанк, Креді Агріколь Банк, ПУМБ.

У міністерстві нагадали, що на сьогодні за державною програмою Доступні кредити 5-7-9% Фонд розвитку підприємництва уклав угоди про співробітництво з 44 банками.

Держава надає підтримку аграрному бізнесу на відновлення частково або повністю зруйнованих внаслідок бойових дій виробничих потужностей. Крім того, банки кредитують бізнес на енергозабезпечення: купівлю та встановлення обладнання, що забезпечує безперебійну роботу енергосистеми бізнесу. Кредитування таких інвестицій здійснюється під процентну ставку 0% річних.

ДОСТУП ДО ФІНАНСОВИХ РИНКІВ ТА АНАЛІТИЦІ В РЕЖИМІ ОНЛАЙН
зареєструйтеся та отримайте 7 днів безкоштовно
Реєстрація
asd