Індекс долара сягнув найвищого рівня за 2 місяці

Індекс долара перевищив позначку у 104 пункти.

За словами аналітиків це має ознаки того, що економіка США може витримати агресивну кампанію посилення монетарної політики Федрезерву, а також критичні заяви чиновників центрального банку спонукали інвесторів зменшити ставки на зниження процентних ставок цього року.

Про це повідомляє Trading Economics.

Останній протокол FOMC також показав, що деякі члени комітету вбачають необхідність подальшого підвищення ставок цього року, тоді як інші очікують, що вповільнення зростання усуне потребу в подальшому посиленні монетарної політики.

За іронією долі валюта також виграла від попиту на притулок на тлі дедалі більшого занепокоєння щодо можливого дефолту США: рейтингове агентство Fitch Ratings заявило, що поточні переговори про «стелю» держборгу підвищили ризики того, що уряд може пропустити виплати за деякими своїми зобов'язаннями.

Нагадаємо, вартість золота цього року зросла на близько 8%. Причиною цього є стійкий високий попит із боку центральних банків і що він є однією з причин, чому аналітики вважають, що золото підніметься до $2100 за унцію до кінця року і до $2200 до березня 2024 року.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd