Європейський цифровий банк N26 запускає послугу торгівлі криптовалютою

Європейський цифровий банк N26 оголосив про запуск послуг торгівлі криптовалютою. Спочатку послуга буде доступна мешканцям Австрії.

Європейський цифровий банк N26 має гарні новини для криптотрейдерів -  Coinphony [UK] Про це повідомляє пресслужба банку.

Послуга під назвою N26 Crypto має стати доступною для австрійських клієнтів N26 найближчими тижнями і спочатку включатиме 100 криптовалют, включаючи біткоїн та ефір.

N26 планує розгорнути цю функцію для користувачів на інших ринках протягом наступних шести місяців і, зрештою, розширити токени до 194 монет.

Щоб здійснити угоду, користувачі вибирають криптовалюту та вказують, скільки вони хочуть купити чи продати. Як тільки вони завершать своє замовлення, готівка буде віднята з балансу їх основного рахунку і з'явиться поряд з токеном на їх вибір.

За словами N26, клієнти також можуть «перетягувати» кошти зі свого основного рахунку у свій крипто-портфель чи навпаки.

N26 стягує комісію у розмірі 2,5% за замовлення на купівлю та продаж для всіх криптовалют, крім біткоїнів, які він пропонує зі зниженою комісією за транзакцію у розмірі 1,5%.

Для передплатників на його платні облікові записи Metal, вартість яких складає 16,90 євро на місяць, комісія за транзакцію становить 1% для біткоїнів та 2% для всіх інших токенів.

ДОСТУП ДО ФІНАНСОВИХ РИНКІВ ТА АНАЛІТИЦІ В РЕЖИМІ ОНЛАЙН
зареєструйтеся та отримайте 7 днів безкоштовно
Реєстрація
asd