Євро намацав опору, долар коливається в очікуванні протоколів ФРС

Євро стабілізувався в середу, а більш ризиковані валюти відскочили на тлі оптимізму, викликаного тим, що можливе порятунок Китаю від обмежень, пов'язаних з COVID, сприяє зростанню, тоді як увага інвесторів переключилася на дані США та Федеральної резервної системи.

✰ Обмін євро до гривні - вигідна ціна євро ➢ Money 24

Євро втратив 1% за ніч, що стало найрізкішим падінням за більш ніж два місяці після значного, ніж очікувалося, падіння інфляції в Німеччині, але на азіатських торгах він піднявся з тритижневого мінімуму до 1,0566 долара.

Чутливий до торгівлі та Китаю австралійський долар зміцнився на 0,7% до 0,6735 долара, компенсувавши частину вчорашніх втрат, тоді як юань зміцнився приблизно на 0,2% до 6,9010 за долар, повертаючись до чотиримісячного піку вівторка.

Державні ЗМІ у Китаї применшують серйозність сплеску інфекцій COVID-19, коли країна переходить від блокувань та обмежень до життя з вірусом.

Тайський бат досяг шестимісячного максимуму на очікуваннях, що його економіка виграє від покращення туризму, оскільки Китай скасовує карантин для мандрівників, а сінгапурський долар у вівторок досяг 18-місячного максимуму.

Великі рухи були обмежені на азіатській сесії, все ще розрідженій святковими днями, через економічні дані в Сполучених Штатах, що наближаються, і публікації протоколу засідання Федеральної резервної системи минулого місяця. "Ми повернулися до деяких економічних даних А-ліги, тому, можливо, ми отримаємо більш фундаментальний ціновий рух", - сказав Рей Аттрілл, голова відділу валютної стратегії National Australia Bank у Сіднеї.

Ієна зміцнилася на 0,2% до 130,76 за долар.

Індекс долара США зріс у вівторок на 1% до 104,73, переважно через падіння євро, і трохи знизився в середу до 104,47. Фунт стерлінгів коливався на рівні 1,1986 доларів, а ківі зріс на 0,3% до 0,6263 доларів.

Загальний індекс споживчих цін Німеччини впав до 8,6% у річному обчисленні у грудні з 10% у попередньому місяці, проти очікувань 9,1%, як показали дані у вівторок, збиваючи євро та зміцнюючи облігації.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd