ЄЦБ підвищить процентну ставку на 25 базисних пунктів

Це призведе до зростання вартості запозичень до найвищого рівня з часів фінансової кризи 2008 року, а також підтвердить прискорення темпів кількісного посилення монетарної політики.

Про це пише Trading Economics.

За словами аналітиків, інвестори будуть уважно стежити за вказівками офіційних осіб щодо майбутніх підвищень процентних ставок, особливо враховуючи поточний рівень інфляції в 6,1% і базову ставку в 5,3%, що значно перевищує цільовий показник ЄЦБ в 2%.

Крім того, прес-конференція президента Крістін Лагард буде ретельно проаналізована на предмет будь-яких натяків щодо потенційного піку процентних ставок, оскільки ринки очікують, що в липні відбудеться ще одне підвищення на чверть відсоткового пункту.

За останній рік ЄЦБ вже підвищив ставки на безпрецедентні 375 базисних пунктів, що є найшвидшим темпом посилення монетарної політики в історії банку, говорять аналітики.

Нагадаємо, єврозона зазнала найлегшої можливої рецесії минулої зими після стрімкого зростання цін на енергоносії, спричиненого нападом росії на Україну.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd